COP Security

Software

ACS Control

Uživatelský program určený ke správě přístupových práv, archivaci událostí (průchodů), evidenci a archivaci docházky a konfiguraci přístupových jednotek a docházkových terminálů. Umožňuje přímou komunikaci se systémem přes sériový port RS 232 (COM) nebo USB. Program je určen pro PC s operačním systémem MS Windows®  95, 98, 2000, NT, Me, XP, Vista, WIN7 a WIN10.

Vlastnosti:

Manuál

Ke stažení

ACS Config

Jednoduchý uživatelský program určený k hardwarové konfiguraci přístupových jednotek SDSU, SDST, výtahové jednotky SVSM a docházkových terminálů DT-08xx.

Vlastnosti:

Ke stažení

ADSP Loader

jednoduchý uživatelský program určený k nastavení přístupových práv a parametrů v autonomní přístupové jednotce ADSP, ADSU a výtahové jednotce AVSM. Umožňuje přímou nebo nepřímou (personifikátory řady PDS) komunikaci s jednotkami přes sériový port RS 232 (COM), USB nebo pomocí přenosového (paměťového) čipu. Program je určen pro PC s operačním systémem MS Windows® 95, 98, 2000, NT, Me, XP, Vista, WIN7 a WIN10.

Vlastnosti:

Manuál

Ke stažení

AZA Control

Uživatelský program určený k nastavení přístupových práv a parametrů elektromotorických zámků ALDOS pracujících v autonomním režimu. Umožňuje přímou nebo nepřímou (personifikátory řady PDS) komunikaci se zámky přes sériový port RS 232 (COM) nebo USB. Program je určen pro PC s operačním systémem MS Windows® 95, 98, 2000, NT, Me, XP, Vista, WIN7 a WIN10.

Vlastnosti:

Manuál

Ke stažení

EDK Control

Uživatelský program určený k evidenci příchodů a odchodů a předběžnému zpracování do¬cházky a je přizpůsoben pro komunikaci s elektronickou docházkovou knihou (dále jen EDK) přes sériový port RS 232 (COM) nebo USB. Program je určen pro PC s operačním systémem MS Windows® 95, 98, 2000, NT, Me, XP, Vista, WIN7 a WIN10.

Vlastnosti:

Manuál

Ke stažení


Navigace:


Návrat na začátek stránky:

nahoru ^


Copyright © COP Security 2008 | All Rights Reserved | Design by Cone | Code by Plha